• 1

24 + 2 + 1 santèn PoE switch

Deskripsyon kout:

Karakteristik pwodwi
Sipòte alimante plizyè milyon kamera rezo-wo definisyon atravè UTP Kategori 5 ak pi wo a câbles pè trese ki pa pwoteje.
24 10/100 Mbps oto-deteksyon RJ45 pò downlink sipòte 802.3af / nan estanda ekipman pou pouvwa PoE.
De 10/100/1000 Mbps uplink pò elektrik, ki ka rankontre depo lokal NVR ak switch agrégasyon oswa koneksyon ekipman rezo ekstèn.
Yon sèl gigabit uplink SFP foto-elektrik multiplexing pò ka fasil konekte ak rezo zo rèl do fib optik, anpil elaji sijè ki abòde lan aplikasyon ekipman an.
Sipòte mòd siveyans videyo yon sèl-kle pou reyalize izòlman mityèl ant pò en, siprime tanpèt rezo a, ak amelyore pèfòmans rezo a.
Entelijan deteksyon ak idantifikasyon aparèy ki mache ak pisans ak pwodiksyon pouvwa POE ki koresponn lan, pa domaje aparèy ki pa mache, pa janm boule ekipman.
Pò PoE a sipòte mekanis priyorite a.Lè pouvwa ki rete a se ensifizan, ekipman pou pouvwa a nan pò a gwo priyorite yo bay priyorite pou fè pou evite surcharge ekipman an.
Maksimòm pouvwa pwodiksyon PoE nan machin nan antye: 400W, ekipman pou pouvwa maksimòm yon sèl pò: 30W
Itilizatè yo ka byen fasil konprann estati travay aparèy la atravè endikatè estati a sou panèl devan aparèy la
Ploge ak jwe, pa gen okenn konfigirasyon obligatwa, senp ak pratik.


Pwodwi detay

Tags pwodwi

deskripsyon pwodwi:

CF-PE2G024N 24-pò 100M switch PoE ki pa jere se fèt espesyalman pou dè milyon de siveyans rezo HD, jeni rezo ak lòt sistèm siveyans sekirite.Li ka bay koneksyon done san pwoblèm pou 10Mbps / 100Mbps Ethernet, epi tou li gen fonksyon ekipman pou pouvwa PoE, ki ka bay pouvwa a aparèy pouvwa tankou kamera siveyans rezo ak san fil (AP).
Chanjman an gen 24 10/100 Mbps downlink pò elektrik, 2 10/100/1000 Mbps uplink pò elektrik ak 1 gigabit uplink SFP optik multiplexing pò, nan ki 1-24 100M downlink pò sipòte 802.3af / nan estanda ekipman pou pouvwa PoE, la. pwodiksyon maksimòm yon sèl pò se 30W, ak pwodiksyon maksimòm PoE nan machin nan antye se 280W.Desen an nan doub Gigabit uplink pò elektrik ak Gigabit uplink SFP fotoelektrik multiplexing pò pa ka sèlman satisfè kondisyon yo nan depo lokal NVR ak switch agrégasyon oswa rezo ekstèn Li ka fasilman reyalize kominikasyon uplink long distans, epi yo ka fasil konekte ak fib optik la. rezo zo rèl do, anpil elaji sijè ki abòde lan aplikasyon ekipman an.Li trè apwopriye pou otèl, kanpis, dòtwa faktori ak ti ak mwayen antrepwiz pou fòme rezo pri-efikas.

pwojè dekri
Seksyon pouvwa Ekipman pou pouvwa Powered by adaptè pouvwa
Adapte a ranje vòltaj DC48V ~ 57V
Konsomasyon pouvwa Machin sa a konsome <5W
Paramèt pò rezo Spesifikasyon Port 1 ~ 24 downlink pò elektrik: 10/100Mbps
UPLINK G1~G2 uplink pò elektrik: 10/100/1000Mbps
1 gigabit foto-elektrik multiplexage SFP pò
Distans transmisyon 1 a 24 pò elektrik downlink: 0 a 100m
UPLINK G1-G2 pò monte: 0~100m
1 gigabit optik multiplexed SFP pò: pèfòmans yo detèmine pa modil la
Transmisyon mwayen 1 ~ 24 pò elektrik Downlink: Cat5e/6 estanda UTP trese pè
UPLINK G1 ~ G2 uplink pò elektrik: Cat5e/6 estanda UTP trese pè
Multimode: 50/125μm, 62.5/125μm Single mòd: 9/125μm,
POE estanda Konfòme ak IEEE802.3af/IEEE802.3at entènasyonal estanda
PoE mòd ekipman pou pouvwa Fen kavalye 1/2+, 3/6- (default)
PoE ekipman pou pouvwa Ekipman pou pouvwa maksimòm yon sèl pò: ≤30W, ekipman pou pouvwa maksimòm nan tout machin nan: ≤400W
Espesifikasyon pou chanje rezo estanda entènèt Sipòte IEEE 802.3/802.3u/IEEE802.3af/IEEE802.3at
echanj kapasite 12.8 Gbps
pousantaj voye pake 9.5232Mpps
pake tanpon 8M
Kapasite adrès MAC 16K
Endikasyon estati limyè pouvwa 1 (vèt)
Endikatè pò elektrik 24 (vèt)
Endikatè pò elektrik Uplink 2 (vèt) G1 G2
Endikatè pò SFP 1 (vèt)
Klas pwoteksyon Tout machin électrostatique pwoteksyon 1a Nivo egzeyat kontak 3
1b Nivo egzeyat Air 3 Egzekitif estanda: IEC61000-4-2
Pwoteksyon zèklè pò kominikasyon 4KV
Egzekitif estanda: IEC61000-4-5
Anviwònman fonksyònman Tanperati opere -10 ℃ ~ 55 ℃
tanperati depo -40 ℃ ~ 85 ℃
Imidite (ki pa kondanse) 0 ~ 95%
Atribi kò yo   442mm × 261mm × 44.5mm (kalite etajè)
Materyèl Fèy galvanize
koulè nwa
pwa 2900g (mont etajè)
MTBF (tan mwayen ant echèk) 100,000hrs
11

 

Lis pwodwi

Ak anpil atansyon louvri bwat la epi tcheke Pwodwi pou Telefòn ki ta dwe nan bwat la:
Yon switch CF-PE2G024N
yon fil kouran
yon manyèl itilizatè
Yon kat garanti ak yon sètifika konfòmite


  • Previous:
  • Pwochen:

  • Ekri mesaj ou a isit la epi voye li ba nou

    Pwodwi ki gen rapò

    • 16 + 2 + 1 Full Gigabit PoE switch

      16 + 2 + 1 Full Gigabit PoE switch

      Karakteristik pwodwi Sipòte alimante dè milyon de kamera rezo-wo definisyon atravè UTP Kategori 5 ak pi wo a câbles pè trese ki pa pwoteje.16 10/100/1000Mbps oto-adaptif RJ45 downlink pò sipòte 802.3af / nan estanda ekipman pou pouvwa PoE.2 10/100/1000Mbps uplink pò elektrik, ki ka satisfè depo lokal NVR ak switch agrégasyon oswa koneksyon ekipman rezo ekstèn.Yon sèl gigabit uplink SFP fotoelektrik multiplexing pò ka fasil konekte nan t...

    • 10-pò 10/100M Ethernet switch

      10-pò 10/100M Ethernet switch

      Karakteristik pwodwi switch Ethernet 10-pò 10/100M: Entwodwi dènye pwodwi nou an, 8 + 2 100M PoE switch la, solisyon pafè a pou bezwen rezo ou!Kòm yon domestik pwofesyonèl endistriyèl entèlijan jesyon switch, switch PoE, switch Ethernet, pon san fil, ak manifakti routeur 4G san fil, nou fyè dèske nou bay bon jan kalite pwodwi pou kliyan nou yo.8+2 100M PoE switch la se yon aparèy pwisan ki fèt pou bay pèfòmans rezo serye ak efikas.Wit...

    • 26-pò 10/100/1000M Ethernet switch

      26-pò 10/100/1000M Ethernet switch

      26-pò 10/100/1000M Ethernet switch Karakteristik pwodwi: Entwodwi dernye pwodwi nou an, 24 + 2 + 1 Full Gigabit PoE switch.Nan konpayi nou an, nou pran angajman bay kliyan ak bon jan kalite pwodwi kominikasyon.Ekip endepandan R&D nou an te akimile eksperyans rich nan rechèch ak devlopman nan pwodwi optoelektwonik ak patant rechèch syantifik, e li gen pwòp ekip pwodiksyon nou an pou bay bon jan kalite pwodwi ak pri ki ba.Switch Gigabit PoE konplè nou yo gen yon metal dirab ...

    • 4 + 2 Santèn PoE switch

      4 + 2 Santèn PoE switch

      Karakteristik pwodwi: Sipòte alimante dè milyon de kamera rezo-wo definisyon atravè UTP Kategori 5 ak pi wo a câbles pè trese ki pa pwoteje.Kat 10/100 Mbps oto-deteksyon RJ45 pò downlink sipòte 802.3af / nan estanda ekipman pou pouvwa PoE.2 10/100 Mbps uplink pò elektrik, pratik pou konekte ak rezo zo rèl do fib optik, anpil elaji sijè ki abòde lan aplikasyon ekipman an.Sipòte videyo yon sèl kle...

    • 19-pò 10/100/1000M Ethernet switch Rackmount

      19-pò 10/100/1000M Ethernet switch Rackmount

      19-pò 10/100/1000M Ethernet switch Rackmount Product Features: Grandly te lanse 19-pò etajè-monte 100,000 Gigabit ibrid PoE switch la nan Huizhou Changfei Optoelectronics Technology Co., Ltd. Pwodui dènye kri sa a konbine teknoloji avanse ak kalite siperyè. materyèl pou bay kliyan nou yo solisyon serye ak efikas.kondisyon rezo yo.Sèvi ak eksperyans vaste nou nan bay solisyon transmisyon total, nou fyè pou prezante switch inovatè sa a...

    • 27-pò 10/100/1000M Ethernet switch

      27-pò 10/100/1000M Ethernet switch

      Karakteristik pwodwi: Grandly te lanse dènye pwodwi inovatè Smart 27-pò 100/1000M ibrid PoE switch nan Huizhou Changfei Optoelectronics Technology Co, Ltd Konpayi nou an te angaje nan bay kliyan mondyal solisyon transmisyon avanse ak bon jan kalite pwodwi, ak Smart. 27-pò 100/1000M ibrid PoE switch pa gen okenn eksepsyon.Avèk 2 pò Gigabit, 24 pò 100M PoE, ak 1 pò SFP, switch pèfòmans segondè sa a pafè pou biznis nan tout ...