• 1

6-pò 10/100M/1000M L2 WEB Jere Endistriyèl Ethernet switch multimode doub fib

Deskripsyon kout:

CFW-HY2024M-2 gen fonksyon jesyon rezo L2 WEB, mekanis pwoteksyon sekirite konplè, politik ACL/QoS ak fonksyon VLAN rich, fasil pou jere epi kenbe.Sipòte plizyè pwotokòl redondance rezo STP/RSTP/MSTP (<50ms), pou amelyore lyen backup ak rezo fyab pou asire kominikasyon san enteripsyon nan aplikasyon enpòtan yo.Dapre bezwen aplikasyon aktyèl yo, jesyon pò, kontwòl koule pò, divizyon VLAN, IGMP, politik sekirite ak lòt konfigirasyon sèvis aplikasyon yo fèt atravè entènèt ak lòt metòd jesyon rezo.Se koki a te fè nan alyaj aliminyòm, ki gen ekselan jaden endistriyèl adaptabilite anviwònman (ki gen ladan estabilite mekanik, adaptabilite anviwònman klima, adaptabilite anviwònman elektwomayetik, elatriye), nivo pwoteksyon se IP40, sipò doub ekipman pou pouvwa redondants, konsomasyon pouvwa ki ba epi pa gen fanatik, 5-ane garanti.Li apwopriye pou senaryo endistriyèl tankou transpò entèlijan, transpò tren, endistri enèji elektrik, min, petwòl, anbake, metaliji ak konstriksyon enèji vèt pou etabli yon rezo kominikasyon ki efikas, ki estab ak serye.


Pwodwi detay

Tags pwodwi

6-pò 10/100M/1000M L2 WEB Jere Endistriyèl Ethernet switch multimode doub fib

Karakteristik pwodwi:

Modèl CFW-HY2024M-2
Karakteristik entèfas
  Pò fiks 4 * 10/ 100/ 1000Base-T pò RJ452 * 100/ 1000Base-X uplink pò SC
Ethernet Port Port 1-4 sipò 10/ 100/ 1000Base-T oto-deteksyon, plen/mwatye duplexMDI/MDI-X pwòp tèt ou-adaptasyon
  Pè TwistedTransmisyon 10BASE-T: Cat3,4,5 UTP (≤100 mèt)100BASE-TX: Cat5 oswa pita UTP (≤100 mèt)1000BASE-T: Cat5e oswa pita UTP (≤100 mèt)
Port SFP plas Modil optik default la se multimode doub fib 2km, pò SC
Longèdonn / Distans multimode: 850nm 0 ~ 550M, 1310nm 0 ~ 2KM
Chip Paramèt
RezoKalite Jesyon   L2 (jesyon WEB)
Pwotokòl Rezo IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3i 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TXIEEE802.3ab 1000Base-X, IEEE802.3z 1000Base-X, IEEE802.3x
Transmisyon mòd Sere ak avanse (Vitès fil konplè)
Chanje Kapasite 12 Gbps
Memwa tanpon 8.92Mpps
MAC 8K
Endikatè ki ap dirije PowerIndicatorLight P: 1 vèt
Limyè endikatè fib F: 1 vèt (Link, SDFED)
Sou chèz RJ45 la Jòn: Endike PoE
Vèt: Endike sitiyasyon travay rezo a
Pouvwa
Travay Voltage DC12-57V, 4 Pin endistriyèl phoenix tèminal, sipòte pwoteksyon anti-ranvèse
Konsomasyon pouvwa Standby <6W, plen chaj <8W
Ekipman pou pouvwa 12V / 1.5A ekipman pou pouvwa endistriyèl
Sètifikasyon & Garanti
Pwoteksyon Zeklè  Pwoteksyon zèklè: 6KV 8/20us, Nivo pwoteksyon: IP40IEC61000-4-2 (ESD): ± 8kV kontak egzeyat, ± 15kV lè egzeyatIEC61000-4-3 (RS): 10V/m (80 ~ 1000MHz)IEC61000-4-4(EFT): kab pouvwa:±4kV;done kab: ± 2kVIEC61000-4-5 (Surge): kab pouvwa: CM±4kV/DM±2kV;kab done: ± 4kVIEC61000-4-6 (transmisyon frekans radyo): 10V (150kHz ~ 80MHz)IEC61000-4-8 (champ mayetik frekans pouvwa): 100A/m; 1000A/m, 1s a 3s

IEC61000-4-9 (pulsed Eman jaden): 1000A/m

IEC61000-4- 10 (osilasyon amorti): 30A/m 1MHz

IEC61000-4- 12/ 18 (shockwave): CM 2.5kV, DM 1kV

IEC61000-4- 16 (transmisyon mòd komen): 30V;300V, 1s

FCC Pati 15/CISPR22(EN55022):Klas B

IEC61000-6-2 (Komen estanda endistriyèl)

Pwopriyete mekanik IEC60068-2-6 (anti Vibration), IEC60068-2-27 (anti chòk) IEC60068-2-32 (gratis tonbe)
Sètifikasyon CCC, CE make, komèsyal, CE/LVD EN62368- 1, FCC Pati 15 Klas B,RoHS
Paramèt Fizik
Operasyon TEMP / Imidite -40 ~ + 75 ° C; 5% ~ 90% RH ki pa kondanse
Depo TEMP / Imidite -40 ~ + 85 ° C; 5% ~ 95% RH ki pa kondanse
Dimansyon (L*W*H) 142mm * 101mm * 42mm 
Enstalasyon Desktop, tren DIN

Gwosè pwodwi:

diagram aplikasyon pwodwi:

f67184f96f5651a583754ab9846df20

Q&A:

Ki pri ou ye?

Pri nou yo sijè a chanje selon rezèv ak lòt faktè mache.Nou pral voye ba ou yon lis pri ajou apre konpayi ou kontakte nou pou plis enfòmasyon.

  Èske ou gen yon kantite minimòm lòd?

Wi, nou mande pou tout lòd entènasyonal yo gen yon kantite minimòm lòd kontinyèl.Si w ap chèche revann men nan pi piti kantite, nou rekòmande ou tcheke sit entènèt nou an.

Èske ou ka bay dokiman ki enpòtan yo?

Wi, nou ka bay pifò dokiman ki gen ladan Sètifika Analiz / Konfòmite;Asirans;Orijin, ak lòt dokiman ekspòtasyon kote sa nesesè.

Ki tan an mwayèn plon?

Pou echantiyon, tan an plon se apeprè 7 jou.Pou pwodiksyon an mas, tan an plon se 20-30 jou apre li fin resevwa peman depo a.Tan plon yo vin efikas lè (1) nou te resevwa depo ou a, epi (2) nou gen apwobasyon final ou pou pwodwi ou yo.Si tan plon nou yo pa travay ak dat limit ou, tanpri ale sou kondisyon ou yo ak vant ou.Nan tout ka nou pral eseye akomode bezwen ou yo.Nan pifò ka nou kapab fè sa.

Ki kalite metòd peman ou aksepte?

Ou ka fè peman an nan kont labank nou an, Western Union oswa PayPal:
30% depo davans, 70% balans kont kopi B/L.

Ki garanti pwodwi a?

Nou garanti materyèl nou yo ak atizan konn fè.Angajman nou se nan satisfaksyon ou ak pwodwi nou yo.Nan garanti oswa ou pa, li se kilti nan konpayi nou an adrese ak rezoud tout pwoblèm kliyan nan satisfaksyon tout moun.

Èske ou garanti livrezon an sekirite nan pwodwi yo?

Wi, nou toujou sèvi ak bon jan kalite anbalaj ekspòtasyon.Nou itilize tou espesyalize anbalaj danje pou machandiz danjere ak ekspedè depo frèt valide pou atik ki sansib pou tanperati.Espesyalis anbalaj ak kondisyon anbalaj ki pa estanda ka antrene yon chaj adisyonèl.

Kouman sou frè anbake yo?

Pri anbake depann sou fason ou chwazi pou w jwenn machandiz yo.Express se nòmalman fason ki pi rapid men tou ki pi chè.Pa seafreight se pi bon solisyon pou gwo kantite.Egzakteman tarif machandiz nou ka ba ou sèlman si nou konnen detay sou kantite, pwa ak fason.Tanpri kontakte nou pou plis enfòmasyon.


  • Previous:
  • Pwochen:

  • Ekri mesaj ou la a epi voye l ba nou

    Pwodwi ki gen rapò

    • Ring rezo twa-kouch rezo tiyo 40,000 billions limyè 24 elektrisite Endistriyèl Ethernet, ak switch yo

      Ring rezo twa-kouch rezo tiyo 40,000 tr...

      ◎ pwodwi deskripsyon Endistriyèl Ethernet switch (endistriyèl switch pou kout) se yon kalite ekipman rezo pri-efikas espesyalman bay satisfè bezwen yo nan aplikasyon fleksib endistriyèl.Dapre demann aktyèl la nan kontwòl endistriyèl, switch endistriyèl la rezoud pwoblèm teknik yo tankou kominikasyon an tan reyèl, pèfòmans rezo disponiblite ak sekirite.Konpare ak switch komèsyal òdinè, switch endistriyèl yo pi egzijan ...

    • Uplink 36-pò L3 Jere Endistriyèl Ethernet switch 4-pò 1/10G SFP

      Uplink 36-pò L3 Jere Endistriyèl Ethernet S...

      Uplink 36-pò L3 Managed Endistriyèl Ethernet switch 4-Port 1/10G SFP Karakteristik pwodwi: Gigabit aksè, 10G uplink ◇ Sipòte ki pa bloke-vitès fil-vitès.◇ Sipòte full-duplex ki baze sou IEEE802.3x ak mwatye duplex ki baze sou Backpressure.◇ Sipòte pò Gigabit Ethernet ak 10G SFP + konbinezon pò uplink, ki pèmèt itilizatè yo bati yon rezo fleksib pou satisfè bezwen divès senaryo. Sekirite ◇ Sipòte izolasyon pò.◇ Sipòte repwesyon tanpèt emisyon pò.◇ Supp...

    • 16-pò 10/100M/1000M L2+ Jere Endistriyèl Ethernet switch

      16-pò 10/100M/1000M L2+ Jere Endistriyèl ...

      16-pò 10/100M/1000M L2+ Jere Endistriyèl Ethernet switch Karakteristik pwodwi yo:  Aksè Gigabit, SFP fib uplink pò, fonksyon Integrated Bypass ◇ Sipòte ki pa bloke fil-vitès voye.◇ Sipòte full-duplex ki baze sou IEEE802.3x ak mwatye duplex ki baze sou Backpressure.◇ Sipòte pò Gigabit Ethernet ak konbinezon pò Gigabit SFP, ki pèmèt itilizatè yo bati yon rezo fleksib pou satisfè bezwen divès senaryo.◇ Sipòte fizik sèl-mòd sèl fib optik chemen (Bypa...

    • 6-pò 10/100M/1000M L2 + Jere Endistriyèl Ethernet switch

      6-pò 10/100M/1000M L2+ Jere Endistriyèl Eth...

      6-pò 10/100M/1000M L2+ Jere Endistriyèl Ethernet switch Karakteristik pwodwi:  Aksè Gigabit, uplink pò SFP fib, fonksyon Integrated Bypass ◇ Sipòte ki pa bloke fil-vitès voye.◇ Sipòte full-duplex ki baze sou IEEE802.3x ak mwatye duplex ki baze sou Backpressure.◇ Sipòte pò Gigabit Ethernet ak konbinezon pò Gigabit SFP, ki pèmèt itilizatè yo bati yon rezo fleksib pou satisfè bezwen divès senaryo.◇ Sipòte fizik sèl-mòd sèl fib optik chemen (Bypass) ...

    • 6-pò 10/100M/1000M L2 WEB Jere Endistriyèl Ethernet switch Single mòd doub fib

      6-pò 10/100M/1000M L2 WEB Jere Endistriyèl ...

      6-pò 10/100M/1000M L2 WEB Managed Endistriyèl Ethernet Switch Single mòd doub fib Karakteristik pwodwi:  Aksè Gigabit, SFP fib uplink pò, Integrated Bypass fonksyon ◇ Sipòte ki pa bloke fil-vitès voye.◇ Sipòte full-duplex ki baze sou IEEE802.3x ak mwatye duplex ki baze sou Backpressure.◇ Sipòte pò Gigabit Ethernet ak konbinezon pò Gigabit SFP, ki pèmèt itilizatè yo bati yon rezo fleksib pou satisfè bezwen divès senaryo.◇ Sipòte fizik sèl-mòd sèl ...

    • Rezo bag twa kouch rezo jesyon 40000 limyè 16 gigabit limyè 8 gigabit elektrik switch endistriyèl

      Ring rezo twa kouch rezo jesyon 400...

      ◎ pwodwi deskripsyon Endistriyèl Ethernet switch (endistriyèl switch pou kout) se yon kalite ekipman rezo pri-efikas espesyalman bay satisfè bezwen yo nan aplikasyon fleksib endistriyèl.Dapre demann aktyèl la nan kontwòl endistriyèl, switch endistriyèl la rezoud pwoblèm teknik yo tankou kominikasyon an tan reyèl, pèfòmans rezo disponiblite ak sekirite.Konpare ak switch komèsyal òdinè, switch endistriyèl yo gen plis d...