• 1

Full gigabit 16 optik 8 elektrik Karant megabit endistriyèl klas L3 rezo jere switch 6KV pwoteksyon zèklè

Deskripsyon kout:

CF-HY4T1608S-SFP a se yon 10G uplink L3 jere endistriyèl Ethernet switch fib poukont devlope pa CF FIBERLINK.Li gen 16 * 100/ 1000Base-X SFP pò ak 8 * 10/ 100/ 1000Base-T RJ45 pò ak 4 * 1/ 10G SFP + pò fib plas.Chak pò ka sipòte fil-vitès voye.CF-HY4T1608S-SFP a gen L3 rezo jesyon fonksyon, sipòte IPV4/IPV6 jesyon, dinamik routage plen liy-vitès voye, konplè mekanis pwoteksyon sekirite, pafè ACL / QoS politik, ak fonksyon VLAN rich, fasil jere epi kenbe.Avèk teknoloji rezo bag endistri ki mennen.Li sipòte yon varyete de pwotokòl rezo bag redondants endistriyèl-klas, ak chak pò ka fòme yon rezo bag, sipòte rezo bag chèn, rezo star, doub rezo star, rezo bag, rezo bag rezo tanjant, rezo bag entèseksyon, rezo bag makonnen, oto-gerizon nan ERPS <20ms nan rezo bag la.Seri switch yo gen gwo fyab, segondè sekirite, ak gwo jere, asire transmisyon serye done kle, sipòte jesyon aleka.Pwodwi a konplètman swiv konsepsyon pwodwi endistriyèl ak materyèl yo.Se koki a te fè nan materyèl metal amelyore dissipation chalè.Li gen ekselan adaptabilite nan anviwònman sit endistriyèl la (ki gen ladan estabilite mekanik, adaptabilite anviwònman klima, adaptabilite anviwònman elektwomayetik, elatriye).Nivo pwoteksyon rive nan IP40 ak sipòte 2AC + DC doub ekipman pou pouvwa redondants, ak MTBF a ka jiska 35 ane, 5 ane garanti.Li apwopriye pou transpò entèlijan, transpò tren, endistri elektrik, min, petwòl, ak sèn endistriyèl tankou anbake, metaliji, ak konstriksyon enèji vèt fòme yon rezo kominikasyon ki efikas, ki estab ak serye.


Pwodwi detay

Tags pwodwi

Full gigabit 16 optik 8 elektrik Karant megabit endistriyèl klas L3 rezo jere switch 6KV pwoteksyon zèklè

Karakteristik pwodwi:

 Aksè Gigabit, 10G uplink

◇ Sipòte anvwaye vitès fil ki pa bloke.

◇ Sipòte full-duplex ki baze sou IEEE802.3x ak mwatye duplex ki baze sou Backpressure.

◇ Sipòte pò Gigabit Ethernet ak 10G SFP + konbinezon pò uplink, ki pèmèt itilizatè yo bati yon rezo fleksib pou satisfè bezwen divès senaryo.

 Sekirite

◇ Sipòte repwesyon tanpèt emisyon pò.

◇ Sipòte IP + MAC + pò + VLAN kat fwa fleksib konbinezon obligatwa fonksyon.

◇ Sipòte 802. 1X otantifikasyon pou bay fonksyon otantifikasyon pou òdinatè LAN, epi kontwole estati otorizasyon pò kontwole dapre rezilta otantifikasyon yo.

 Gwo kapasite pwosesis biznis

◇ Sipòte rezo bag ERPS ak STP/RSTP/MSTP pou elimine kouch 2 bouk epi reyalize backup lyen.

◇ Sipòte IEEE802.1Q VLAN, Itilizatè yo ka divize VLAN, VLAN vwa, ak konfigirasyon QinQ selon bezwen yo.

◇ Sipòte agrégation estatik ak dinamik pou ogmante efektivman Pleasant lyen, reyalize

Chaj balanse, lyen backup, ak amelyore fyab lyen.

◇ Sipòte QoS, ki baze sou pò, 802. 1P ki baze sou ak DSCP ki baze sou twa mòd priyorite ak kat algoritm orè keu: Equ, SP, WRR, ak SP + WRR.

◇ Sipòte ACL pou filtre pake done pa konfigirasyon operasyon pwosesis regleman ak otorizasyon tan, epi bay règleman kontwòl aksè sekirite fleksib.

◇ Sipòte IGMP V1/V2/V3 pwotokòl multidiffusion, IGMP Snooping satisfè siveyans videyo wo-definisyon milti-tèminal ak kondisyon aksè konferans videyo.

 Ki estab ak serye ◇ CCC, CE, FCC, RoHS.

◇ Konsomasyon pouvwa ki ba, Pa gen fanatik, koki aliminyòm.

◇ Panèl itilizatè a ka montre estati aparèy la atravè endikatè ki ap dirije PWR,Link.

◇ Ekipman pou pouvwa pwòp tèt ou-devlope, konsepsyon segondè redondance, bay yon pwodiksyon pouvwa alontèm ak ki estab.

 Fasil operasyon ak jesyon antretyen

◇ Sipòte siveyans CPU, siveyans memwa, deteksyon Ping, deteksyon longè kab.

◇ Sipòte HTTPS, SSLV3, SSHV1/V2 ak lòt metòd chifreman, fè jesyon plis sekirite.

◇ Sipòte RMON, sistèm log, ak estatistik pò trafik pou fasilite optimize rezo ak transfòmasyon.

◇ Sipòte LLDP pou fasilite sistèm jesyon rezo a pou mande ak jije estati kominikasyon lyen an.

◇Sipòte jesyon rezo entènèt, liy lòd CLI (Konsole, Telnet), SNMP (V1/V2/V3) ak lòt jesyon divèsifye ak antretyen.

Paramèt teknik:

 Modèl CF-HY4T1608S-SFP
Karakteristik entèfas
Pò fiks 4 * 1/ 10G uplink SFP + pò 16 * 100/ 1000Base-X pò SFP8 * 10/ 100/ 1000Base-T RJ45 pò Combo1 * pò konsole
Ethernet Port Port 1-16 sipò 10/ 100/ 1000Base-T(X) oto-deteksyon, plen/mwatye duplexMDI/MDI-X pwòp tèt ou-adaptasyon
Pè TwistedTransmisyon 10BASE-T: Cat3,4,5 UTP (≤100 mèt) 100BASE-TX: Cat5 oswa pita UTP (≤100 mèt)1000BASE-T: Cat5e oswa pita UTP (≤100 mèt)
Port SFP plas Gigabit SFP optik pò ak 10G SFP + optik pò fib, default noinclude modil optik (si ou vle lòd sèl-mòd / milti-mòd, sèl fib / doub fib optik modil. LC)
Ekspansyon pò SFP Turbo overclocking 2.5G modil optik ak bag
Longèdonn / Distans Multi-mòd: 850nm / 0-550M (1G), 850nm /0-300M (10G), Single-mòd: 1310nm / 0-40KM, 1550nm / 0-120KM.
Chip Paramèt
Kalite jesyon rezo L3
Rezo bag Sipòte fonksyon rezo bag ERPS, ak yon maksimòm kantite bag nan 5 ak yon tan dirèksyon nan <20ms
Pwotokòl Rezo IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3i 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TXIEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z 1000Base-X, IEEE802.3.
Transmisyon mòd Sere ak avanse (Vitès fil konplè)
Chanje Kapasite 128 Gbps
Memwa tanpon 96Mpps
MAC 32K
Endikatè ki ap dirije  PowerIndicatorLight  P: 1 vèt
Limyè endikatè fib F: 1 vèt (Link, SDFED)
Sou chèz RJ45 la  Jòn: Endike PoE
Vèt: Endike sitiyasyon travay rezo a
Reyajiste switch  Wi, peze epi kenbe switch la reset pou 10s epi lage li pou retabli aparamèt faktori yo 
Pouvwa
Travay Voltage  DC36-72V, 4 Pin endistriyèl phoenix tèminal, sipòte pwoteksyon anti-ranvèse
 Konsomasyon pouvwa  Standby <25W, plen chaj <45W
Ekipman pou pouvwa  AC100-240V 50/60Hz ekipman pou pouvwa endistriyèl
Sètifikasyon & Garanti
ZeklèPwoteksyon  Pwoteksyon zèklè: 6KV 8/20us;Nivo pwoteksyon: IP40IEC61000-4-2 (ESD): ± 8kV kontak egzeyat, ± 15kV lè egzeyatIEC61000-4-3 (RS): 10V/m (80 ~ 1000MHz)IEC61000-4-4(EFT): kab pouvwa:±4kV;done kab: ± 2kVIEC61000-4-5 (Surge): kab pouvwa: CM±4kV/DM±2kV;kab done: ± 4kVIEC61000-4-6 (transmisyon frekans radyo): 10V (150kHz ~ 80MHz)IEC61000-4-8 (champ mayetik frekans pouvwa): 100A/m; 1000A/m, 1s pou

3s

IEC61000-4-9 (pulsed Eman jaden): 1000A/m

IEC61000-4- 10 (osilasyon amorti): 30A/m 1MHz

IEC61000-4- 12/ 18 (shockwave): CM 2.5kV, DM 1kV

IEC61000-4- 16 (transmisyon mòd komen): 30V;300V, 1s

FCC Pati 15/CISPR22(EN55022):Klas B

IEC61000-6-2 (Komen estanda endistriyèl)

MekanikPwopriyete IEC60068-2-6 (anti Vibration)IEC60068-2-27 (anti chòk)IEC60068-2-32 (otòn gratis)
 Sètifikasyon  CCC, CE make, komèsyal, CE/LVD EN62368- 1, FCC Pati 15 Klas B,RoHS
Paramèt Fizik
 Operasyon TEMP / Imidite -40 ~ + 80 ° C, 5% ~ 90% RH ki pa kondanse
 Depo TEMP / Imidite  -40 ~ + 85 ° C, 5% ~ 95% RH ki pa kondanse
 Dimansyon (L*W*H) 440mm * 300mm * 44mm
 Enstalasyon  Desktop, enstalasyon kabinè 19 pous 1U 

Gwosè pwodwi:

diagram aplikasyon pwodwi:

f67184f96f5651a583754ab9846df20

Q&A:

Ki pri ou ye?

Pri nou yo sijè a chanje selon rezèv ak lòt faktè mache.Nou pral voye ba ou yon lis pri ajou apre konpayi ou kontakte nou pou plis enfòmasyon.

  Èske ou gen yon kantite minimòm lòd?

Wi, nou mande pou tout lòd entènasyonal yo gen yon kantite minimòm lòd kontinyèl.Si w ap chèche revann men nan pi piti kantite, nou rekòmande ou tcheke sit entènèt nou an.

Èske ou ka bay dokiman ki enpòtan yo?

Wi, nou ka bay pifò dokiman ki gen ladan Sètifika Analiz / Konfòmite;Asirans;Orijin, ak lòt dokiman ekspòtasyon kote sa nesesè.

Ki tan an mwayèn plon?

Pou echantiyon, tan an plon se apeprè 7 jou.Pou pwodiksyon an mas, tan an plon se 20-30 jou apre li fin resevwa peman depo a.Tan plon yo vin efikas lè (1) nou te resevwa depo ou a, epi (2) nou gen apwobasyon final ou pou pwodwi ou yo.Si tan plon nou yo pa travay ak dat limit ou, tanpri ale sou kondisyon ou yo ak vant ou.Nan tout ka nou pral eseye akomode bezwen ou yo.Nan pifò ka nou kapab fè sa.

Ki kalite metòd peman ou aksepte?

Ou ka fè peman an nan kont labank nou an, Western Union oswa PayPal:
30% depo davans, 70% balans kont kopi B/L.

Ki garanti pwodwi a?

Nou garanti materyèl nou yo ak atizan konn fè.Angajman nou se nan satisfaksyon ou ak pwodwi nou yo.Nan garanti oswa ou pa, li se kilti nan konpayi nou an adrese ak rezoud tout pwoblèm kliyan nan satisfaksyon tout moun.

Èske ou garanti livrezon an sekirite nan pwodwi yo?

Wi, nou toujou sèvi ak bon jan kalite anbalaj ekspòtasyon.Nou itilize tou espesyalize anbalaj danje pou machandiz danjere ak ekspedè depo frèt valide pou atik ki sansib pou tanperati.Espesyalis anbalaj ak kondisyon anbalaj ki pa estanda ka antrene yon chaj adisyonèl.

Kouman sou frè anbake yo?

Pri anbake depann sou fason ou chwazi pou w jwenn machandiz yo.Express se nòmalman fason ki pi rapid men tou ki pi chè.Pa seafreight se pi bon solisyon pou gwo kantite.Egzakteman tarif machandiz nou ka ba ou sèlman si nou konnen detay sou kantite, pwa ak fason.Tanpri kontakte nou pou plis enfòmasyon.


  • Previous:
  • Pwochen:

  • Ekri mesaj ou la a epi voye l ba nou

    Pwodwi ki gen rapò

    • 10G Uplink 28-pò L3 Jere Endistriyèl Ethernet switch 24 pò Gigabit

      10G Uplink 28-pò L3 Jere Endistriyèl Ethern...

      28-pò 10G Uplink 28-pò L3 Managed Endistriyèl Ethernet switch Karakteristik pwodwi: Gigabit aksè, 10G uplink ◇ Sipòte ki pa bloke fil-vitès voye.◇ Sipòte full-duplex ki baze sou IEEE802.3x ak mwatye duplex ki baze sou Backpressure.◇ Sipòte pò Gigabit Ethernet ak 10G SFP + konbinezon pò uplink, ki pèmèt itilizatè yo bati yon rezo fleksib pou satisfè bezwen divès senaryo. Sekirite ◇ Sipòte izolasyon pò.◇ Sipòte repwesyon tanpèt emisyon pò.◇ Sipò...

    • Uplink 36-pò L3 Jere Endistriyèl Ethernet switch 4-pò 1/10G SFP

      Uplink 36-pò L3 Jere Endistriyèl Ethernet S...

      Uplink 36-pò L3 Managed Endistriyèl Ethernet switch 4-Port 1/10G SFP Karakteristik pwodwi: Gigabit aksè, 10G uplink ◇ Sipòte ki pa bloke-vitès fil-vitès.◇ Sipòte full-duplex ki baze sou IEEE802.3x ak mwatye duplex ki baze sou Backpressure.◇ Sipòte pò Gigabit Ethernet ak 10G SFP + konbinezon pò uplink, ki pèmèt itilizatè yo bati yon rezo fleksib pou satisfè bezwen divès senaryo. Sekirite ◇ Sipòte izolasyon pò.◇ Sipòte repwesyon tanpèt emisyon pò.◇ Supp...

    • 28-pò 10G Uplink L3 Jere Endistriyèl Ethernet switch

      28-pò 10G Uplink L3 Jere Endistriyèl Ethern...

      28-pò 10G Uplink L3 Managed Endistriyèl Ethernet switch Karakteristik pwodwi: Gigabit aksè, 10G uplink ◇ Sipòte ki pa bloke fil-vitès voye.◇ Sipòte full-duplex ki baze sou IEEE802.3x ak mwatye duplex ki baze sou Backpressure.◇ Sipòte pò Gigabit Ethernet ak 10G SFP + konbinezon pò uplink, ki pèmèt itilizatè yo bati yon rezo fleksib pou satisfè bezwen divès senaryo. Sekirite ◇ Sipòte izolasyon pò.◇ Sipòte repwesyon tanpèt emisyon pò.◇ Sipòte IP+MAC+po...

    • 10G Uplink 36-pò L3 Jere Endistriyèl Ethernet switch

      10G Uplink 36-pò L3 Jere Endistriyèl Ethern...

      10G Uplink 36-port L3 Managed Industrial Ethernet Switch Product Features: Gigabit aksè, 10G uplink ◇ Sipòte ki pa bloke fil-vitès voye.◇ Sipòte full-duplex ki baze sou IEEE802.3x ak mwatye duplex ki baze sou Backpressure.◇ Sipòte pò Gigabit Ethernet ak 10G SFP + konbinezon pò uplink, ki pèmèt itilizatè yo bati yon rezo fleksib pou satisfè bezwen divès senaryo. Sekirite ◇ Sipòte izolasyon pò.◇ Sipòte repwesyon tanpèt emisyon pò.◇ Sipòte IP+MAC+p...